Home / 射频屏蔽 / 10-CBSA-3.25X4.25X0.13
10-CBSA-3.25X4.25X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
10-CBSA-3.25X4.25X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.25" X 4.25" SMD
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 10-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)