Home / 射频屏蔽 / 10-CBSA-3.5X3.75X0.13
10-CBSA-3.5X3.75X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
10-CBSA-3.5X3.75X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.5" X 3.75" SMD
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 10-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 3.750" (95.25mm)