Home / 射频屏蔽 / 10X-CBSNDV-1.75X2.5X0.115
10X-CBSNDV-1.75X2.5X0.115
Leader Tech Inc.
Product No:
10X-CBSNDV-1.75X2.5X0.115
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.75" X 2.5" SMD
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Cover
Series 10-CBS
Package Bulk
Ventilation Vent Holes in Pattern
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.115" (2.92mm)
Length - Overall 2.500" (63.50mm)