Home / 射频屏蔽 / 18R-CBSA-2.5X3.25X0.13
18R-CBSA-2.5X3.25X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSA-2.5X3.25X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.5" X 3.25" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 10-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)