Home / 射频屏蔽 / 18R-CBSA-3.0X5.25X0.13
18R-CBSA-3.0X5.25X0.13
Leader Tech Inc.
Product No:
18R-CBSA-3.0X5.25X0.13
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3" X 5.25" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 10-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)