Home / 射频屏蔽 / 20-CBSF-0.5X1.0X0.24
20-CBSF-0.5X1.0X0.24
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSF-0.5X1.0X0.24
Description:
RF SHIELD 0.5" X 1" SMD
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.240" (6.10mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)