Home / 射频屏蔽 / 20-CBSF-0.75X2.0X0.2
20-CBSF-0.75X2.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSF-0.75X2.0X0.2
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2" SMD
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)