Home / 射频屏蔽 / 20-CBSF-1.0X1.0X0.2
20-CBSF-1.0X1.0X0.2
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSF-1.0X1.0X0.2
Description:
RF SHIELD 1" X 1" SURFACE MOUNT
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 1.000" (25.40mm)