Home / 射频屏蔽 / 20-CBSF-1.0X1.5X0.225
20-CBSF-1.0X1.5X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
20-CBSF-1.0X1.5X0.225
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)