Home / 射频屏蔽 / 21-CBSA-1.0X3.25X0.225
21-CBSA-1.0X3.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSA-1.0X3.25X0.225
Description:
RF SHIELD 1" X 3.25" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)