Home / 射频屏蔽 / 21-CBSA-4.75X5.25X0.225
21-CBSA-4.75X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21-CBSA-4.75X5.25X0.225
Description:
RF SHIELD 4.75" X 5.25" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)