Home / 射频屏蔽 / 21L-CBSA-3.0X5.25X0.225
21L-CBSA-3.0X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
21L-CBSA-3.0X5.25X0.225
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3" X 5.25" SMD T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 20-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)