Home / 射频屏蔽 / 23-CBSA-0.5X5.75X0.25
23-CBSA-0.5X5.75X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
23-CBSA-0.5X5.75X0.25
Description:
RF SHIELD 0.5" X 5.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Height - Overall 0.250" (6.35mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)