Home / 射频屏蔽 / 23-CBSA-0.75X2.75X0.25
23-CBSA-0.75X2.75X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
23-CBSA-0.75X2.75X0.25
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.250" (6.35mm)
Length - Overall 2.750" (69.85mm)