Home / 射频屏蔽 / 23-CBSA-1.25X1.75X0.25
23-CBSA-1.25X1.75X0.25
Leader Tech Inc.
Product No:
23-CBSA-1.25X1.75X0.25
Description:
RF SHIELD 1.25" X 1.75" SMD T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.250" (6.35mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)