Home / 射频屏蔽 / 25-CBSA-4.75X5.0X0.225
25-CBSA-4.75X5.0X0.225
Leader Tech Inc.
Product No:
25-CBSA-4.75X5.0X0.225
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 4.75" X 5" SMD T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 20-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Height - Overall 0.225" (5.72mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)