3430A3F820KTDF
TE Connectivity Passive Product
Product No:
3430A3F820KTDF
Description:
3430 A3 1% 820K 100PPM 1K RL
Features Automotive AEC-Q200
Tolerance ±1%
Resistance 820 kOhms
Composition Thick Film
Failure Rate -
Power (Watts) 3W
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Product Status Active
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package 1225
Temperature Coefficient ±100ppm/°C