Home / 射频屏蔽 / 56-CBSA-5.25X6.0X0.5
56-CBSA-5.25X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
56-CBSA-5.25X6.0X0.5
Description:
RF SHIELD 5.25" X 6" T/H
Product Status Active
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)