Home / 射频屏蔽 / 80-CBSA-1.25X3.0X0.8
80-CBSA-1.25X3.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
80-CBSA-1.25X3.0X0.8
Description:
RF SHIELD 1.25" X 3" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)