Home / 射频屏蔽 / 80-CBSA-1.5X2.25X0.8
80-CBSA-1.5X2.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
80-CBSA-1.5X2.25X0.8
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2.25" SMD
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)