Home / 射频屏蔽 / 80-CBSA-2.5X4.25X0.8
80-CBSA-2.5X4.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
80-CBSA-2.5X4.25X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.5" X 4.25" SMD
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)