Home / 射频屏蔽 / 81-CBSA-1.0X4.75X0.8
81-CBSA-1.0X4.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
81-CBSA-1.0X4.75X0.8
Description:
RF SHIELD 1" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)