Home / 射频屏蔽 / 81-CBSA-2.0X4.5X0.8
81-CBSA-2.0X4.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
81-CBSA-2.0X4.5X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 4.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)