Home / 射频屏蔽 / 81-CBSA-4.0X5.0X0.8
81-CBSA-4.0X5.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
81-CBSA-4.0X5.0X0.8
Description:
RF SHIELD 4" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)