Home / 射频屏蔽 / 81-CBSA-4.5X6.0X0.8
81-CBSA-4.5X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
81-CBSA-4.5X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 4.5" X 6" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)