Home / 射频屏蔽 / 82-CBSA-3.75X5.5X0.8
82-CBSA-3.75X5.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
82-CBSA-3.75X5.5X0.8
Description:
RF SHIELD 3.75" X 5.5" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)