Home / 射频屏蔽 / 82-CBSA-4.0X4.25X0.8
82-CBSA-4.0X4.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
82-CBSA-4.0X4.25X0.8
Description:
RF SHIELD 4" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)