Home / 射频屏蔽 / 82NH-CBSA-1.75X6.0X0.8
82NH-CBSA-1.75X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
82NH-CBSA-1.75X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 1.75" X 6" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)