Home / 射频屏蔽 / 84-CBSA-3.5X4.5X0.8
84-CBSA-3.5X4.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84-CBSA-3.5X4.5X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3.5" X 4.5" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)