Home / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-2.25X2.75X0.8
84NH-CBSA-2.25X2.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84NH-CBSA-2.25X2.75X0.8
Description:
RF SHIELD 2.25" X 2.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 2.750" (69.85mm)