Home / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-2.25X4.75X0.8
84NH-CBSA-2.25X4.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84NH-CBSA-2.25X4.75X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2.25" X 4.75" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)