Home / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-4.75X5.25X0.8
84NH-CBSA-4.75X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84NH-CBSA-4.75X5.25X0.8
Description:
RF SHIELD 4.75" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)