Home / 射频屏蔽 / 84NH-CBSA-5.0X5.75X0.8
84NH-CBSA-5.0X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84NH-CBSA-5.0X5.75X0.8
Description:
RF SHIELD 5" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)