Home / 射频屏蔽 / 84VH-CBSA-1.5X1.75X0.8
84VH-CBSA-1.5X1.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-1.5X1.75X0.8
Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 1.750" (44.45mm)