Home / 射频屏蔽 / 84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-1.75X3.0X0.8
Description:
RF SHIELD 1.75" X 3" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 3.000" (76.20mm)