Home / 射频屏蔽 / 84VH-CBSA-3.75X4.25X0.8
84VH-CBSA-3.75X4.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84VH-CBSA-3.75X4.25X0.8
Description:
RF SHIELD 3.75" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)