Home / 射频屏蔽 / 85-CBSA-1.25X5.0X0.8
85-CBSA-1.25X5.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
85-CBSA-1.25X5.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.25" X 5" T/H
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)