Home / 射频屏蔽 / 85-CBSA-2.5X5.75X0.8
85-CBSA-2.5X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
85-CBSA-2.5X5.75X0.8
Description:
RF SHIELD 2.5" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.500" (63.50mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)