Home / 射频屏蔽 / 85-CBSA-3.0X3.5X0.8
85-CBSA-3.0X3.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
85-CBSA-3.0X3.5X0.8
Description:
RF SHIELD 3" X 3.5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 3.500" (88.90mm)