Home / 射频屏蔽 / 85-CBSA-4.0X4.0X0.8
85-CBSA-4.0X4.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
85-CBSA-4.0X4.0X0.8
Description:
RF SHIELD 4" X 4" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.000" (101.60mm)