Home / 射频屏蔽 / 86-CBSA-1.0X5.0X0.8
86-CBSA-1.0X5.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
86-CBSA-1.0X5.0X0.8
Description:
RF SHIELD 1" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)