Home / 射频屏蔽 / 86-CBSA-2.0X2.0X0.8
86-CBSA-2.0X2.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
86-CBSA-2.0X2.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)