Home / 射频屏蔽 / 86-CBSA-5.5X6.0X0.8
86-CBSA-5.5X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
86-CBSA-5.5X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 5.5" X 6" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 5.500" (139.70mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)