Home / 射频屏蔽 / 87-CBSA-0.75X3.25X0.8
87-CBSA-0.75X3.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-0.75X3.25X0.8
Description:
RF SHIELD 0.75" X 3.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)