Home / 射频屏蔽 / 87-CBSA-1.0X1.5X0.8
87-CBSA-1.0X1.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-1.0X1.5X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Parameter Info
Mfr Leader Tech Inc.
Type Shield, 2-Piece
Series 80-CBS
Package Bulk
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 1.500" (38.10mm)