Home / 射频屏蔽 / 87-CBSA-2.0X4.25X0.8
87-CBSA-2.0X4.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-2.0X4.25X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 4.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)