Home / 射频屏蔽 / 87-CBSA-2.25X5.25X0.8
87-CBSA-2.25X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-2.25X5.25X0.8
Description:
RF SHIELD 2.25" X 5.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.250" (133.35mm)