Home / 射频屏蔽 / 88-CBSA-0.75X5.75X0.8
88-CBSA-0.75X5.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
88-CBSA-0.75X5.75X0.8
Description:
RF SHIELD 0.75" X 5.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.750" (146.05mm)