Home / 射频屏蔽 / 88-CBSA-1.75X2.0X0.8
88-CBSA-1.75X2.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
88-CBSA-1.75X2.0X0.8
Description:
RF SHIELD 1.75" X 2" T/H
Product Status Active
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)