Home / 射频屏蔽 / 88-CBSA-2.0X2.25X0.8
88-CBSA-2.0X2.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
88-CBSA-2.0X2.25X0.8
Description:
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 2.250" (57.15mm)